Üretim

Nevşehir Merkez’de bulunan 40.000 ton / yıl öğütme kapasiteli tesisimizde API standartlarında sondaj bariti, 10 mikron – 800 mikron aralığında Kalsiyum Karbonat öğütmesi ve paketlemeleri yapılmaktadır. Paketleme, sondaj bariti için 1000kg ve 1500kg BigBag torbalarda , Kalsiyum Karbonat için 25kg ve 50kg Kraft torbalarda, 1000kg BigBag torbalarda yapılabilmektedir.

Denizli’de bulunan anlaşmalı ve iş ortağı olduğumuz Polimer fabrikasında tamamı API standartlarında CMC LV , CMC HV , PAC LV ve PAC R üretimi yapılmakta olup paketleme 25kg craft torbalardadır. Standart ürünlerin yanı sıra özellikle ekstra viskosite arayan müşterilerimiz için CMC UHV ve EHV ürünlerimiz geliştirlmiştir.

Mardin’de kurulu fabrikamızda Ceviz/Fındık kabuğu öğütmesi yapılmakta olup, ürünler İnce , Orta ve Kalın olarak üç ayrı boyda üretilmektedir. Üretilen ürünler 25kg çuvallara konulup, güvenlik açısından BigBagler içine yerleştirilmektedir. Her bir BigBag 35 adet 25kg’lık çuval almaktadır.

Ürün Tedariği

9 yıldır sektöre hizmet veren firmamızın özellikle Sıcak Su Sondajı, Doğal Gaz Sondajı ve Petrol sondajları için geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Olabildiğince yerli ürünleri sektöre kazandırmayı hedefleyen bizler, ulaşamadığımız ürünler için Uzak Doğu, Avrupa ve ABD menşeili üreticilerle bağlantıda olup, düzenli ithalat yapmaktadır.

İthal ettiğimiz ürünler özellikle Sondaj Uygulamaları için dizayn edilmiş ürünler olup, Gıda veya Kozmetik uygulamaları için hazırlanmış ürünlerle kesinlikle kıyaslanmamalıdır. Tüm ürünlerimiz API / TS EN 13500 sertifikalıdır.

Nakliye

Deep Drilling Chemicals Ltd. ( DDC ), bünyesinde bulunan Gülharrin Nakliye Ltd. Şti firması 2007 yılından bu yana kendi filosunda bulunan 180 adet araçla taşımacılık sektöründe önemli yer sahibidir.

Filomuzda bulunan araçların 38 tanesi sıvı gaz taşımacılığı yapmakta olup, geri kalan tüm araçlarımızla paletli, torbalı ve dökme yük taşımacılığı yapılmaktadır.

Özellikle Türkiye çıkışlı veya Türkiye’den transit olarak Kuzey Irak bölgesine yoğun sevkiyatlarımız bulunmaktadır. Ayrıca parsiyel yük taşımacılığı da hem yurt içi hem de yurt dışı bölgelere yapılmaktadır.

Depolama

Gerek Türkiye içerisinde kilit noktalarda bulunan depolama alanlarımızda gerekse Kuzey ve Güney Irakta bulunan yerleşkelerimizde ürün depolama, paketleme, paletleme ve istifleme hizmetleri verilmektedir. Palet parking sisteminin yanı sıra metre kare bazında da kiralama yapılabilmektedir.

Tüm depolarımızda forklift ve vinç sistemi ile güvenle araç yükleme ve boşaltma faaliyetleri mevcuttur.